Члени волонтерського руху “Молодість не байдужа” відвідали Будинок ветеранів праці

19 червня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, члени волонтерського руху "Молодість не байдужа", яким опікується Єпархіальний відділ у справах молоді на чолі з архімандритом Іоасафом (Перетятьком), відвідали Київський пансіонат ветеранів праці. Молоді люди відвідали престарілих, приділили їм увагу, поспілкувавшися з ними та лишили посильну допомогу у вигляді продуктів харчування. Один з відвідуваних на ім'я Віталій є парафіянином Іонівського монастиря, у якому несуть свої труди волонтери.

Волонтерський рух "Молодість не байдужа" вже багато років провідує Будинок ветеранів праці, залучаючи до доброї справи багато молодих людей.