Голова Відділу у справах сім’ї відвідав виправну колонію для жінок з дітьми у Чернігові

24 липня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира голова Єпархіального відділу у справах сім'ї Київської єпархії, представник УПЦ при уповноваженому Президента України у справах дітей, протоієрей Олег Мельничук відвідав Чернігівську виправну колонію N44 для жінок.

Протоієрей Олег зустрівся із засудженими жінками, які народили немовлят в місцях позбавлення волі. За існуючими правилами матері перебувають окремо від своїх дітей, але мають можливість двічі на день бачитися з ними. Звичайно, що цих відведених годин дуже мало для того, щоб діти та матері могли повноцінно спілкуватися. Тому проблема можливості спільного проживання матері і дитини стоїть дуже гостро.

"Я обіцяю вам, що зроблю все можливе для того, щоб ситуація змінилася на краще. В обов'язковому порядку звернуся до Президента України із проханням врегулювати це питання", - сказав отець Олег засудженим матерям.

У ході відвідин голова Відділу поспілкувався з кожною жінкою та її дитиною, а також особисто перевірив умови їх проживання. На пам'ять про зустріч отець Олег подарував Будинку дитини ікону Божої Матері "Семистрільна".

«Установа ця є особливою, оскільки тут перебувають жінки, що вже неодноразово були засуджені до позбавлення волі. Але насправді вони відкриті до спілкування. У кожної із них своя сумна історія, але їхні душі прагнуть очищення, ллються сльози каяття. І я вірю, що ці сльози щирі", - каже отець Олег. -Коли ми їхали до Чернігова, я хвилювався, чи зможу встановити контакт із цими жінками та дітьми. Але побачивши їх очі, сповнені німого крику душі, я зрозумів: будь-що маю їм допомогти. Вони розкаюються у своїх вчинках і готові стати на шлях добра", - поділився своїми враженнями від зустрічі протоієрей Олег Мельничук.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua