Голова Єпархіального відділу духовно-фізичного виховання молоді протоієрей Роман Матюшенко відвідав притулок для жертв насильства

27 травня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира голова Єпархіального відділу духовно-фізичного виховання молоді, настоятель храму свв. мчч. Адріана та Наталії протоієрей Роман Матюшенко та директор «Центру у справах сім’ї і жінок» Деснянского району м. Києва Грищенко Наталя Степанівна відвідали притулок для жертв насильства, духовником якого ще з моменту заснування Центру є отець Роман.

Отець Роман звернувся з пасхальним привітанням до мешканців притулку і подарував усім подарунки. Вихованці притулку мали можливість поспілкуватися з отцем Романом, поділитися своїми проблемами, поставити запитання, почути слова втіхи та підтримки.

Отець Роман запросив усіх приходити в храм на Божественну літургію, дав пораду не впадати у відчай з-за тимчасових життєвих неприємностей, завжди бути бадьорим і в усіх негараздах сподіватися на Божу допомогу.

Проводжаючи гостей, мешканці притулку дякували отцю Роману та Наталі Степанівні за сердечний відгук і добрі поради. Бо це саме завдяки допомозі Центру, який надав притулок і забезпечив духовну підтримку, надія на краще живе у серцях усіх тих, хто знайшов захист під його надійним дахом.