Парафія на честь Адріана і Наталії проводить благодійні обіди

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, кожен вівторок та четвер о 13:00 при столичному храмі на честь святих мучеників Адріана і Наталії, що на Лісовому масиві столиці, проводяться благодійні обіди.

Настоятель храму протоієрей Роман Матюшенко висловив надію, що завдяки цьому почину парафія зможе відродити давню добру традицію служіння ближньому — благодійними трапезами, а багато людей по-іншому побачать Православну Церкву та результати Її діяльності у сучасному суспільстві.

Також протоієрей Роман сказав: "Для того, щоб виявити любов до людей, іноді досить проявити трохи турботи і тепла, що ми і намагаємося і будемо більш намагатися робити. Впевнені, що такі дії ніколи не залишаться марними".