Парафія на честь преподобного Серафима Саровського привітала з престольним святом пацієнтів столичної лікарні №2

1 серпня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, після відправи Божественної літургії з нагоди престольного свята парафія на честь преподобного Серафима Саровського відвідала Київську міську клінічну лікарню №2.

Зокрема, настоятель ієрей Олександр Бахов привітав зі святом пацієнтів Відділення паліативної допомоги Хоспіс та Дитячого опікового відділення лікарні. Приділивши час хворим, отець Олександр надав посильну допомогу харчуванням, а також подарував кожному ікону преподобного Серафима.

Слід зазначити, парафія на честь Серафима Саровського з дня свого заснування займається духовною і посильною матеріальною допомогою пацієнтам лікарні, на території якої знаходиться храм. Настоятель з парафіянами навідуються до хворих не лише по великих святах, а за кожною потребою нужденного.