Пасхальна благодійна акція парафії прав. Іоанна Кронштадтського м. Києва

В світлі пасхальні дні, з благословення настоятеля храму прав. Іоанна Кронштадтського у Дарницькому р-ні м. Києва прот. Нестора Коломійця, силами парафіян було організовано благодійну акцію серед пацієнтів Київської міської клінічної лікарні №1, яка за благословенням Блаженнійшого Митрополита Володимира носить ім`я рівноапостольного князя Володимира, Хрестителя Русі.

Пам`ятаючи слова Спасителя: «Те, що ви зробили одному з менших оцих, ви мені зробили», - парафіяни відвідали безпритульних, самотніх і малозабезпечених пацієнтів лікарні, при якій засновано парафію і провели роздачу пасок, крашанок та інших продуктів. Натхнені Воскресінням Христовим, віруючі звернулися до хворих зі словами втіхи і надії, закликаючи їх лікуватися з сподіванням на Божу допомогу і підтримку, звертаючись до Господа з молитвою про зцілення.

Слід зазначити, що священнослужителі храму прав. Іоанна Кронштадтського щотижня відвідують всіх пацієнтів лікарні, проводячи бесіди, і таїнства Сповіді і Причастя для бажаючих.