Священики парафії Подільського благочиння відвідали Вишгородський центр соціального обслуговування

30 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира священики парафії на честь апостолів Петра і Павла Подільського благочиння Києва відвідали Вишгородський районний територіальний центр соціального обслуговування. Стаціонарне відділення постійного проживання Центру розташоване у селищі міського типу Димер (Вишгородський район Київської області).

У ході відвідування людей похилого віку, які проживають у Центрі соціального обслуговування, духовенством було відправлено заздравний молебень, а також панахиду по спочилим. Також всі бажаючі мали змогу причаститися Святих Христових Тайн.