Свято-Вознесенська парафія Києва прийняла участь у благодійній акції “Портфель сирітки”

29 серпня завершується благодійна акція "Портфель сіріткі", що її проводить з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Відділ у справах сім'ї Київської єпархії на чолі з його головою протоієреєм Олегом Мельничуком. Участь у акції прийняла парафія Вознесіння Господнього, що на Деміївці, а також інші храми Голосіївського благочиння столиці.

Працівники Свято-Вознесенського храму закінчують сортування, і завтра зібране шкільне приладдя буде відправлене до дітлахів. Громада парафії дякує небайдужим людям, які зробили посильну допомогу у доброму почині. Будемо сподіватися, що в майбутньому всі ми будемо більш відповідальними до несення соціальної місії в Церкві.