IMG_2067

У Києві відбувся практичний семінар на тему: «Первинне мотиваційне консультування алко- та наркозалежних і членів їх родин»

Згідно з підписаним договором про надання допомоги алко- та наркозалежним людям між Синодальним відділом благодійності та соціального служіння УПЦ і благодійною організацією "Православна Київщина" на базі Спасо-Преображенського консультаційно-реабілітаційного центру при столичному храмі святих Жон Мироносиць, відбувся третій практичний семінар на тему: «Первинне мотиваційне консультування алко- та наркозалежних і членів їх родин».

У семінарі взяли участь: голова благодійного фонду "Православна Київщина" Костянтин Пряницький та православнй психолог Софія Ткаченко, студенти факультету соціальної роботи Ніжинського державного педагогічного університету імені Миколи Гоголя.