Відбулася зустріч духовенства Свято-Троїцької парафії м. Києва з дітьми із літнього табору

Протягом 10 років Свято-Троїцька парафія Деснянського району м. Києва тісно співпрацює з Деснянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на чолі з Альтманом Дмитром Володимировичем.

В рамках цієї співпраці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Свято-Троїцька парафія влаштовувала для дітей благодійні обіди. Так і в цьому році підтримуючи розпорядження Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків Деснянського району у 2013 році» в період з 01.07.2013 по 12.07.2013 рр. та 05.08.2013 по 16.08.2013 рр. Свято-Троїцька парафія надавала допомогу продуктами харчування літньому табору для дітей.

12 серпня 2013 року відбулась зустріч духовенства Свято-Троїцької парафії з дітьми із цього літнього табору на території храму.

Біля храму дітей зустріли клірики храму: настоятель — протоієрей Димитрій Григорак, протоієрей Василій Герелюк та ієрей Віталій Пилипенко. Священики розповідали дітям про історію та святкування 1025-літнього ювілею хрещення Київської Русі, а також про історію будівництва Свято-Троїцького храму та роль християнина в становленні християнської державності. На завершення зустрічі дітям вручили пам’ятні подарунки.