Відділ благодійності взяв участь в освітньому семінарі з профілактики негативних проявів у середовищі дітей та підлітків

22-26 липня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Відділ благодійності Київської єпархії спільно з Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІДу організували освітній семінар з профілактики негативних проявів у середовищі дітей та підлітків. Захід було організовано для священнослужителів і мирян, які працюють з дітьми та підлітками, а також для співробітників соціальних служб і психологів.

Зокрема, серед учасників семінару були родини священиків з Києва, Сум, Херсона, Білої Церкви, Могилева-Подільського, керівники соцслужб і психологи Київської області, Запоріжжя та Донецька.

На семінарі висвітлювалися питання стосовно роботи з проблемними дітьми, індивідуальних консультацій, профілактики ВІЛ/СНІДу, методичних програм для шкіл та інтернатів, обмін досвідом, участь Церкви та духовенства у вихованні підростаючого покоління.

За словами одного з учасників зустрічі протоієрея Миколая Могильного, "такі семінари дозволяють вирватися з парафіяльної рутини, розширити свій світогляд, познайомитися з новими однодумцями і набратися ідей". Всі присутні отримали нові знання та навички у сфері спілкування з підлітками і, найголовніше, - отримали радість від спілкування та заспокійливої обстановки.

Молодий керівник громадської організації "Серце в долоньки" Катерина Клюзко, яка працює з волонтерами, зазначила: "Досвід спілкування молодих активних людей зі священиками, виконання спільних вправ і діалог розбивають стереотипи щодо священицької закостенілості і віддаленості молоді від Церкви".

Учасники відзначили важливість проведення подібних семінарів регулярно. У планах також можливість залучення максимальної кількості активних священнослужителів і мирян, а також фахівців державних і громадських організацій.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua