IMG_2825

Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації дітей в с. Копилів Макарівського району

15 березня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації дітей в с. Копилів Макарівського району.

Разом з головою комісії з благодійництва Макарівського благочиння архімандритом Філаретом (Єгоровим) та членами комісії владика відвідав вихованців цього центру - дітей, які вкрай потребують турботи та звичайного людського тепла.

Цього дня тут відбувалося дитяче свято, присвячене завершенню Масляного тижня. Священнослужителів зустрів директор центру Ігор Філіпов. Тут відбулася зустріч Преосвященнішого владики з чільниками Макарівського району, а також з заступником губернатора Київщини з гуманітарних питань Тетяною Подашевською та начальником Служби у справах дітей Київської облдержадміністрації Сергієм Андріяшем.

Відбулося спілкування між заступником губернатора Київщини та єпископом Іларієм, в ході якого Тетяна Леонідівна підкреслила важливість того, що священнослужителі опікуються подібними соціальними центрами. Директор установи наголосив на тому, що подібна співпраця є багаторічною і є дуже корисною як для вихованців, так і для вихователів.

Наприкінці зустрічі Тетяна Подашевська та Сергій Андріяш, дякуючи Преосвященнішому владиці, наголосили на необхідності поглиблення співпраці, всебічної опіки дітей-сиріт та дітей, які потрапили у складні соціальні умови.

Потім владика Іларій відвідав Макарівський районний будинок творчості для дітей ім. Данила Туптала (свт. Димитрія Ростовського). Зустрівшись з його директором, Ігорем Годенковим, Його Преосвященство дізнався про роботу центру, про вшанування пам’яті тут, в Макарові, святителя Димитрія Ростовського, уродженця цієї землі.

Директор розповів про проблематику, з якою доводиться стикатися йому та працівникам будинку дитячої творчості, підкреслив, що у вирішенні багатьох гострих питань допомагають священнослужителі Макарівського вікаріатства, які давно вже співпрацюють з працівниками центру дитячої творчості на ниві виховання дітей. Владика побажав успіхів вихователям та усім, хто працює в закладі.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua